Jak poprawnie wylogować się z Facebook Messengera?

Jak poprawnie wylogować się z Facebook Messengera?

Jakiś czas temu Facebook zdecydował, że Messenger będzie niezależną aplikacją. Nie ma przycisku wylogowania, tak jak jest to w przypadku oryginalnej aplikacji Facebook. Niektórych użytkowników denerwuje takie rozwiązanie. Jeśli Ty również należysz do tej grupy, zobacz, co powinieneś zrobić, aby się wylogować.

Jak wylogować się z Messengera na Androidzie?

Istnieją dwie metody wylogowania się z Messengera na Androidzie. Możesz wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach urządzenia lub wylogować się z sesji Messenger z aplikacji Facebook.

Decydując się na to pierwsze rozwiązanie, musisz przejść do ustawień urządzenia z Androidem. W menu Ustawienia przewiń do Aplikacji lub Menedżera Aplikacji. Teraz przewiń w dół, aż zobaczysz Messenger. Kliknij, przewiń w dół i znajdź opcję Pamięć. Następnie wybierz Wyczyść dane. Zobacz również, czy masz opcję Wyczyść pamięć podręczną. Wróć do aplikacji. Sprawdź, czy nie zaloguje Cię automatycznie. Ważna wskazówka! Jeśli chcesz używać telefonu do sprawdzania wiadomości na Facebooku, gdy jesteś zalogowany, wystarczy wybrać Przełącz konto. Wtedy zalogujesz się na swoje konto.

Jeśli masz w telefonie Messengera, istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz również zainstalowanego Facebooka. Wejdź na FB. Stuknij przycisk Więcej w prawym górnym rogu (trzy linie). Teraz możesz przejść do Ustawień  i prywatności, a następnie do Ustawień. Poszukaj opcji Ustawienia konta i bezpieczeństwo. Później przewiń w dół do Bezpieczeństwo i koniecznie wybierz Bezpieczeństwo i logowanie. Zobaczysz wtedy sekcję Gdzie jesteś zalogowany. Na koniec wybierz sesja Messenger i dotknij Wyloguj.

Jak poprawnie wylogować się z Facebook Messengera?

Jak wylogować się z Messengera na iOS?

Masz iPhone i zastanawiasz się, jak sie wylogowac z messengera? Najpierw otwórz aplikację Facebook (nie Messengera). Następnie dotknij przycisk  Więcej w prawym górnym rogu. Przewiń  w dół do Ustawienia, dotknij Ustawienia konta, a później Bezpieczeństwo. Teraz przejdź do opcji Gdzie jesteś zalogowany

Po otwarciu możesz swobodnie zarządzać wszystkimi aktywnymi kontami Facebooka na dowolnym urządzeniu, przeglądarce lub aplikacji. Teraz wystarczy, że zamkniesz sesję Facebook Messenger na iOS 10 lub inną dowolną wersję, na której działa Twoja komórka. 

Następnym razem, gdy otworzysz Messengera, zobaczysz, że jesteś wylogowany. Możesz ponownie zalogować się na to samo konto, co poprzednio lub go zmienić.

Jak poprawnie wylogować się z Facebook Messengera?

Jak wylogować się z Messengera ze strony Facebooka?

Jeśli chcesz, zawsze możesz wylogować się ze strony Facebooka, z komputera lub przeglądarki mobilnej. Jest to możliwe, bez względu na to, czy masz Androida, czy iPhone’a. 

Przejdź do strony Facebooka, a następnie wybierz Ustawienia z menu rozwijanego w prawym górnym rogu. Teraz możesz przejść do opcji Bezpieczeństwo i logowanie, a następnie do zakładki Gdzie jesteś zalogowany.

Znajdź sesję Messengera, z której zamierzasz się wylogować. Aby to zrobić, po prostu kliknij w trzy kropki po prawej stronie, a następnie kliknij Wyloguj

Te metody obejścia mogą Cię zdenerwować, ale są skuteczne. Dlatego warto się z nimi zapoznać.

Podobne artykuły