Hosting stron www

Hosting stron www

Zenbox.pl oferuje uczciwy sposób rozliczania, statystyki i katalog aplikacji, kopie bezpieczeństwa (dokonywane 4 razy dziennie) oraz hosting prowadzony zgodnie z wymaganiami RODO.

Opis oferty

W tym serwisie opłaty są dokonywane tylko i wyłącznie za liczbę Unikalnych Użytkowników, którzy odwiedzają osobistą witrynę. Nie pobiera się opłat za miejsce, jakie dany hosting zajmuje. Stąd należy pominąć kwestie obaw o transfer czy zajmowane miejsce. W sytuacji przekroczenia limitu Unikalnych Użytkowników strona nie ulegnie dezaktywacji. Kupując np. hosting witryn w planie zenbox 5k wówczas przez okres jednego miesiąca stronę będzie mogło odwiedzić 5000 osób. Każdy pakiet wyposażony jest w bonusowy pakiet, polegający na dwukrotnej liczbie Unikalnych Użytkowników pakietu, który został wybrany. Taki bonus automatycznie się aktywuje po przekroczeniu wybranego planu. Bonus ten pozwala zdecydować czy przejść na wyższy pakiet, który sprawdzić się może podczas chwilowych wzrostów zainteresowania.

Hosting stron www

Korzyści z zenboxa

Wybierając pakiet na zenboxie otrzymuje się statystyki, które śledzą ruch bez konieczności konfiguracji z jasno zaprezentowanym panelem i wielością możliwości konfiguracji. W ofercie znajdują się także kopie bezpieczeństwa, które stanowią wysoką gwarancję bezpieczeństwa. Kopie są tworzone co 6 godzin i archiwizują się przez 7 dni. W pakiecie występuje także katalog, w którym znajduje się ponad 500 aplikacji społecznościowych, systemów zarządzania treścią, e-commerce, ankiet, statystyk, które można bardzo łatwo i w prosty sposób zainstalować. Hosting stron www odbywa się zgodnie z wymogami RODO, po podpisaniu elektronicznie umowy Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych w trakcie zakupu wybranego pakietu hostingowego.

30 dniowa gwarancja

Każdy klient zenboxa otrzymuje 30 dni gwarancji na wypróbowanie oferty z szansą na zaangażowaną i dynamiczną Obsługę Klienta. W przypadku rezygnacji pieniądze są zwracane. Platforma stara się sprostać wymaganiom najbardziej wymagającym klientom.

Podobne artykuły