Traficar dla firm i klientów indywidualnych

Traficar dla firm i klientów indywidualnych

Wybierając Fleetsharing, zyskujesz dostęp do panelu zarządzania flota. Możesz z niego korzystać całą dobę, siedem dni w tygodniu. Pozwala monitorować stan paliwa, lokalizację  i status auta. To tylko kilka z proponowanych udogodnień. Możesz też tutaj pobrać faktury i billingiem. Jeśli chcesz, jednym kliknięciem myszki wyeksportujesz wszystkie wynajmy do Excela. Traficar oferuje obsługę klienta na najwyższym poziomie.

 Traficar dla firm i klientów indywidualnych

Jak to działa?

Z usług Traficar mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Rejestracja zajmie maksymalnie 60 minut. Najpierw musisz pobrać aplikację na telefonem z Androidem lub iOS. Po zainstalowaniu wypełniasz krótki formularz. Do rejestracji potrzebujesz prawa jazdy, karty płatniczej (debetowej lub kredytowej) oraz dowodu osobistego. Pamiętaj, by zaznaczyć opcję “Akceptuję regulamin”.
Po zarejestrowaniu konta możesz już swobodnie korzystać z aplikacji. Na mapie znajdziesz wszystkie auta dostępne w danym momencie. Korzystając z filtrów, możesz wybrać konkretny samochód. Traficar oferuje też opcję TrafiCargo. Pod największymi sklepami, takimi jak Ikea, czy Leroy Merlin w specjalnie wydzielonych miejscach zaparkowane są Renault Kangoo. To wygodne i pojemne auto dostawcze. Przewieziesz w nim bez problemu swoje zakupy.

Kiedy wybierzesz już konkretne auto, pamiętaj, że masz 15 minut, aby do niego dotrzeć. Po dotarciu na miejsce zeskanuj QR kod, by otworzyć samochód. Znajdziesz go na bocznej i przedniej szybie. W przednim schowku schowana jest karta lub kluczyk do samochodu. Po skorzystaniu z usługi musisz włożyć kartę lub kluczyk do schowka i wychodzisz z auta. Pamiętaj, by zaznaczyć w aplikacji “Zakończ wynajem”.

Renault Kangoo

Cieszy się ogromną popularnością. Jest pojemny, komfortowy i praktyczny. Elektroniczna kontrola stabilności znajduje się we wszystkich modelach Kangoo. Obejmuje to Hill Start Assist i Grip Xtend., Ta ostatnia opcja steruje indywidualnie przednimi hamulcami na niestabilnym podłożu. Dzięki temu zapewnia dodatkową przyczepność, gdy jest ślisko. Tylne czujniki parkowania są standardem w modelach Business +.

 Traficar dla firm i klientów indywidualnych

Renault Clio

Renault Clio jest wygodny, funkcjonalny i dobrze wyposażony. Gwarantuje bezpieczną i przyjemną jazdę.  Znajduje się w nim system Apple CarPlay i Android Auto. Z kolei cyfrowy wyświetlacz pokazuje kierunki nawigacji satelitarnej podczas jazdy. Auto ma duży, praktyczny bagażnik.

Autonomiczne hamowanie awaryjne jest standardem, a Clio jest pierwszym Renault z opcjonalną kamerą 360 stopni. Kiedyś dostępna była tylko w Range Roverach. Funkcja autonomicznej jazdy obejmuje adaptacyjny tempomat oraz asystenta pasa ruchu.

Renault Zoe

Kiedy Renault Zoe pojawiło się na rynku w 2012 roku, wkrótce stało się punktem odniesienia dla małych samochodów elektrycznych. Jest niezawodny, bezpieczny i stylowy. Oferuje większy zasięg niż wiele aut elektrycznych. Jest cichy i łatwy w prowadzeniu. Standardowa wersja obejmuje m.in. tylne czujniki parkowania i ekran dotykowy o przekątnej 7 cali pośrodku deski rozdzielczej. Radio DAB jest standardem, podobnie jak Android Auto i Apple CarPlay.

Materiał przygotowany przy współpracy z Traficar - wynajem aut dla firm

 

Podobne artykuły