Jaki sprzęt kupić do domu?

Jaki sprzęt kupić do domu?

Przeprowadzka do nowego domu lub wynajmowanego mieszkania wiąże się z koniecznością wyposażenia go w niezbędne elementy. Z pewnością mamy listę urządzeń, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Niezależnie od tego, czy kupujesz dany sprzęt po pierwszy raz, czy wymieniasz stary, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Przydadzą Ci się również wtedy, gdy potrzebujesz pomysłów na prezenty ślubne, rocznicowe, czy urodzinowe.

Domowy ekspres dla miłośnika espresso

Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy, ekspres przelewowy Ariete 1342/04 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Pozwala jednocześnie przygotować 4-12 filiżanek. Ma wyjmowany filtr i nowoczesny system anti-drip, dzięki niemu wyczarujesz idealne espresso. Został wyposażony w timer, czytelny wyświetlacz LCD i programator. Zachwyca oryginalnym wzornictwem i nowoczesną technologią.  Dzbanek wykonany jest ze szkła hartowanego, a podtrzymująca go płyta pozwala utrzymać ciepło przez pół godziny. 

Oprócz tego przyda Ci się ekologiczny odkamieniacz Do Ekspresu Delonghi Ecodecalk 500Ml, który nadaje się do 5 cykli czyszczenia. Pozwala skutecznie walczyć z osadem wapnia gromadzącym się w ekspresie. Możesz go stosować zarówno w manualnych, jak i automatycznych urządzeniach. Doskonale poradzi sobie z twardymi osadami i resztkami nieorganicznymi. Składa się z biodegradowalnych surowców pochodzenia roślinnego, niezagrażających środowisku. Zapewnia dłuższą żywotność ekspresu, jednocześnie zwiększając wydajność energetyczną.

Jaki sprzęt kupić do domu?

Odkurzacz z filtrem HEPA

HEPA to rodzaj filtra, który może wyłapać malutkie cząstki, które inne odkurzacze po prostu ponownie wprowadziłyby do powietrza. Proponowane urządzenie pozwala zminimalizować kurz, łupież i inne typowe alergeny, dzięki czemu poprawia jakość powietrza i ułatwia oddychanie. Odkurzacz HEPA został zaprojektowany z myślą o wydajności. W sklepach znajdziesz zarówno modele z workiem, jak i bezworkowe, dlatego możesz je dobrać do swoich potrzeb. 

Jaki sprzęt kupić do domu?

Wyciskarka wolnoobrotowa

Jeśli nie lubisz soku z miąższem, zainwestuj w wolnoobrotową wyciskarkę. Skutecznie filtruje cząstki stałe, zapewniając maksymalną wchłanialność składników odżywczych przez organizm. Takie napoje są łatwiejsze do przełknięcia, dlatego mogą je śmiało pić dzieci i seniorzy. Proponowana wyciskarka nie tylko wydobywa enzymy z warzyw i owoców, lecz także wyciąga niezbędne składniki z wiązań błonnika. Sok nie traci więc swoich właściwości pod wpływem ciepła. Zawiera mnóstwo enzymów, witamin, przeciwutleniaczy, błonnika i minerałów. Wyciskarki wolnoobrotowe pozwalają przygotować zdrowe soki w wyjątkowych smakach. 

Jaki telewizor kupić?

Jeśli zależy Ci na doskonałej jakości obrazu, zwróć uwagę na telewizor 40 Kruger & Matz FHD LED DVB-S2 / S / T2 / T / C! Zachwyca wyjątkowym połączeniem reakcji matrycy rzędu 8 ms z rozdzielczością full HD 1920 x 1080 px. Gwarantuje wysoką jakość obrazu, nawet podczas oglądania dynamicznych scen. Dzięki temu spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników filmów, sportu czy muzyki. Telewizor oferuje przydatną funkcję redukcji szumów, dlatego nic nie będzie Cię irytować podczas oglądania koncertu, serialu lub filmu, 

Podobne artykuły