Najbardziej przydatne gadżety podróżne

Najbardziej przydatne gadżety podróżne

Głównym celem gadżetów podróżnych jest to by były innowacyjne, nowoczesne, a przede wszystkim praktyczne. Mają ułatwiać życie i czasem od nich zależy to, czy wakacje lub podróż służbowa będą udane. O jakie gadżety warto zadbać, udając się w podróż? Oto kilka praktycznych gadżetów, które ułatwią życie w podróży takich jak powerbank, etui kindle, chłodzący spray do stóp oraz inne.

Powerbank

Niezbędnym gadżetem w trakcie każdej podróży jest powerbank. Na rynku dostępny jest model w wersji mini, który wyglądem przypomina kartę kredytową. Dzięki temu zmieści się praktycznie wszędzie i nie potrzebuje dodatkowych kabli, by naładować posiadane urządzenia. Doskonale sprawdzi się w trakcie przebywania całego dnia poza domem czy długiej podróży.

Chłodzący spray do stóp

Wiele kobiet w trakcie podróży zmaga się z problemem opuchniętych nóg. Statystyki podają, że praktycznie połowa podróżujących pań w wieku od 25 do 60 lat narzeka na tę dolegliwość. Dla zwiększenia komfortu warto skorzystać z chłodzącego sprayu, który zmniejsza opuchliznę. Powstał na podstawie 17 naturalnych olejków eterycznych, które mają funkcję relaksacyjną. Można go śmiało rozpylać na rajstopy. W dodatku występuje w małej butelce, dzięki czemu można go zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Najbardziej przydatne gadżety podróżne

Etui kindle

Współcześnie większość z nas na długie podróże zabiera ze sobą czytnik. By zadbać o jego bezpieczeństwo warto wyposażyć się w etui kindle. Został wykonany ze skóry syntetycznej, plastiku oraz przyjemnego w dotyku materiału. Montaż czytnika do etui nie sprawia żadnej trudności. Zapewnia mu doskonałą ochronę przed zadrapaniami, kurzem, otarciami oraz odciskami palców. Etui dostępne jest w kilku kolorach, dlatego każdy wybierze model odpowiedni do własnych upodobań. Z pewnością będzie towarzyszem wielu podróży.

Butelka z funkcją oczyszczania wody

Problemy żołądkowe są częstą dolegliwością, z którą zmagają się turyści. Wynikają one głównie z zanieczyszczonej wody. Bardzo dobrym rozwiązaniem na tę okoliczność jest butelka, która w niedługim odstępie czasu filtruje i oczyszcza za pomocą promieni UV kranówkę lub inną dostępną na miejscu wodę. Jest to doskonały sposób na zachowanie bezpieczeństwa i zdrowia w trakcie podróży. Warto się wyposażyć w ten gadżet, ponieważ chyba nikt nie chciałby spędzić swego pobytu w hotelowej łazience.  

Pompka podciśnieniowa

To zbawienny gadżet, zmniejszający objętość bagażu. Doskonale sprawdza się w chwili, gdy brakuje miejsca w torbie, a potrzebujesz jeszcze upchnąć cenną pamiątkę. Pompka podciśnieniowa jest w stanie zmniejszyć obojętność ubrań nawet o 50%. Gadżet ten sprawi, że unikniemy konieczności wyrzucania bagażu przy kontroli na lotnisku.

Poduszka podróżna

Poduszka podróżna pozwala na podładowanie baterii w trakcie długiej i żmudnej drogi przemierzanej samochodem, pociągiem czy samolotem. Posiadanie tej poduszki pozwala uciąć sobie drzemkę w każdym możliwym miejscu. Kontrowersje wzbudzać może wygląd poduszki. Wyglądem przypomina UFO czy też kask astronauty.

      

 

Podobne artykuły