Wszystko o karcie MultiSport

Wszystko o karcie MultiSport

Pracodawcy dbają o osoby przez siebie zatrudnione na wielu polach. W tym dba się również o ich samopoczucie fizyczne oraz ułatwia się dostęp do aktywności fizycznej. Normą w większości zakładach pracy są już pakiety medyczne, dodatkowe ubezpieczenia na życie, rabaty i kody zniżkowe do wybranych miejsc. Często przedsiębiorstwa podpisują również umowy z firmami cateringowymi, by zapewnić pracownikom odpowiednie posiłki. Pracodawcy oferują ponadto tak zwane karty MultiSport, honoruje je wiele siłowni i klubów fitness.

Wszystko o karcie MultiSport

Karta MultiSport – mile widziany przywilej

Premiowanie pracownika w formie przekazania karty MultiSport jest praktykowane od co najmniej kilku lat. Każda firma, która ma podpisaną umowę z dystrybutorem kart może ją wydać każdemu zatrudnionemu. Każda osoba, która poszukuje w obecnych czasach pracy bierze pod uwagę nie tylko szansę na angaż. Istotne są benefity, które firma oferuje swoim podwładnym. Moda na aktywny tryb życia spowodowała, że możliwość uzyskania karty MultiSport jest bardzo kuszącą perspektywą.

Wygląd karty MultiSport

Karta MultiSport wyglądem przypomina kartę płatniczą, kredytową. Wykonana z plastiku, w kształcie prostokąta i z zaokrąglonymi rogami. Łatwo można ją przechowywać w portfelu, ponieważ jej wymiary są standardowe. Poza napisem „MultiSport” oraz oznaczeniem w postaci logo „Benefit systems” na karcie znajduje się adres strony internetowej i numer telefonu na infolinię. To bardzo przydatna opcja, gdy pojawiają się jakieś dodatkowe pytania odnośnie działania karty. Posiadając kartę MultiSport jest się uprawnionym do korzystania z wybranych obiektów sportowych, basenów itp. Jeszcze jakiś czas temu benefit tego rodzaju dotyczył pracowników największych korporacji. Obecnie ten trend się zmienił i nawet w niewielkich przedsiębiorstwach wprowadzono karty MultiSport. Udając się do niektórych placówek, w których prowadzi się tradycyjną ewidencję, należy podać numer karty i złożyć podpis.  Wspomniany numer znajduje się na rewersie karty, jest doskonale widoczny.

Podobne artykuły