Dancefloor – szkoła tańca kraków

Dancefloor – szkoła tańca kraków

W przemierzaniu wyszukiwarki internetowej po wpisaniu hasła „szkoła tańca kraków” napotkać możemy na krakowską szkołę tańca Dancefloor. Ich główną domeną jest praca nad lepszym samopoczuciem uczestników zajęć oraz prowadzenie zajęć na jak najwyższym poziomie. To szkoła, skupiająca wszystkich bez wyjątku, szczególnie dedykowana jest osobom dorosłym, którzy pragną tańczyć w parze bądź solo. Taniec oprócz poprawy kondycji fizycznej, oddziałuje również na sferę psychiczną. To coś zarówno dla ciała, jak i ducha.

szkoła tańca kraków – podstawowe informacje

Szkoła Tańca Dancefloor ma swe początki nieco dalej od Krakowa, a mianowicie w Zabrzu, gdzie powstała w 2005 roku. 4 lata później szkoła ta pojawiła się również w Krakowie, stąd w sieci szukać ją można również pod hasłem „szkoła tańca kraków”. Twórcy szkoły chcą dzielić się z misją, mówiącą o tym, że taniec to coś więcej niż same kroki. Dzięki nim człowiek staje się bardziej życzliwy, wypoczęty  i uważny na otaczające go środowisko. Szkoła tańca Dancefloor znajduje się blisko centrum, dzięki czemu dojazd do niej jest bezproblemowy zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Podróżujący własnymi samochodami nie muszą się martwić o miejsce parkingowe.

Dancefloor – szkoła tańca kraków

Dancefloor

To jedna z największych i najlepszych szkół tańca w mieście. Tworzą ją tancerze i instruktorzy, których wyróżnia ogromne doświadczenie i doskonała technika, posiadający odpowiednie uprawnienia do nauczania poszczególnych technik tańca. Udział w zajęciach uczy nie tylko tańca, ale także wprowadza w taneczny świat i w jego różne oblicza. W ofercie znajduje się wiele różnych technik tańca, dzięki czemu każdy dobierze kurs odpowiedni dla siebie. Prócz zajęć grupowych możliwe są również lekcje indywidualne bądź kursy dla narzeczonych. Ponadto szkoła prowadzi grupę sportową, która swe umiejętności prezentuje na różnych pokazach i konkursach tańca. Ciekawą pozycją w ofercie są zajęcia dla grup zamkniętych np. dla firm czy znajomych. W weekendy oraz wakacje odbywają się warsztaty, na których można doskonalić swoje umiejętności w zakresie odpowiedniej techniki na różnych poziomach opanowania.

Szkoła otwarta na karty MultiSport, Fit Profit czy OK System

Szkoła Dancefloor jest uczestnikiem programu sportowo-rekreacyjnego, dzięki czemu akceptuje karty MultiSport, Fit Profit czy Ok System. Osoby posiadające wspomniane karty, uwzględniające zasady ogólne i regulamin Szkoły Dancefloor mogą uczestniczyć w zajęciach bezpłatnie. Wymagane jest okazanie karty przed wejściem na każde zajęcia oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Oferta zajęć

Szkoła oferuje między innymi taniec dla pań, a dokładnie zajęcia Salsa Lady Styling, Sexy Dance czy Coctail Dance/Latino Lady Styling. W ofercie występuje również taniec dla par, a mianowicie Bachata, Sylwestrowa Rozgrzewka, taniec użytkowy dla par, taniec towarzyski i użytkowy, tango, lekcje indywidualne czy kurs dla narzeczonych. Na zajęciach Dancehallu, Jazzu/Modern Jazzu, Hip Hopu czy tańca dla dzieci i młodzieży mile widziani są również miłośnicy tańca nowoczesnego.

 

Podobne artykuły