Po czym poznać, że mu na tobie zależy?

Po czym poznać, że mu na tobie zależy?

Czasem niepozorne relacje mogą przeistoczyć się w trwały i namiętny związek. Być może facet, z którym przyjaźnisz się od piaskownicy, daje ci znaki, że znaczysz dla niego więcej? A może jesteś w związku od wielu miesięcy, lecz nadal nie wiesz, w którą stronę zmierzacie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej. Czytając tekst, będziesz mogła spojrzeć na swoje relacje z nieco innej perspektywy i ocenić je trzeźwym okiem.

Chce spędzać z tobą jak najwięcej czasu

Facet spragniony twojego towarzystwa ceni każdą chwilę spędzoną razem. Z przyjemnością poświęca ci swój czas, zabierając cię do kina lub na spacer. Nawet jeśli w ciągu dnia nie ma okazji, by się spotkać, wysyła ci przynajmniej sms-a lub dzwoni, by zamienić choćby kilka słów. Takie niewinne sygnały świadczą o tym, że mężczyzna potrafi tak zorganizować swój czas, abyś znalazła się w jego napiętym grafiku.

Chce wiedzieć o tobie jak najwięcej

Nie chodzi tu o bezczelny wywiad, złożony z zestawu intymnych pytań. Jeśli mężczyzna pyta, jak ci minął dzień, jakie masz samopoczucie, czy o to, jak sobie radzisz w pracy, możesz wiedzieć, że nie traktuje waszych relacji powierzchownie. W trakcie wspólnych rozmów widzisz w jego oczach zainteresowanie, a nie tylko przeciąganie tematu na siłę. To jedna z oznak świadcząca o tym, że mu na tobie zależy.

Mówi o swoich uczuciach

Żaden facet nie będzie uzewnętrzniał się przed osobą, z którą łączy go tylko przelotna znajomość. Jeśli podczas rozmów słuchasz, jak mówi o swoich obawach, nie wstydzi się okazywać swoich uczuć i bywa równie emocjonalny, jak podczas meczu polskiej reprezentacji, wiedz, że on nie traktuje waszej relacji jako zwykłej przyjaźni.

Po czym poznać, że mu na tobie zależy?

Pamięta o twoich świętach

Mężczyźni niestety nie mają pamięci do dat, nie licząc eliminacji kolejnych piłkarskich rozgrywek. Jeśli jednak on pamięta o twoich urodzinach, możesz śmiało stwierdzić, że chodzi tu o coś więcej, niż tylko przyjaźń. Jeśli ochoczo przystaje na propozycję odwiedzin twojej mamy w dniu jej urodzin, to już niemal pewne, że miłość wisi w powietrzu.

Daje ci znak drobiazgami

Drobne upominki mogą świadczyć o tym, że on stale o tobie myśli. Kupił ci niedawno breloczek z twoim imieniem? A może sprezentował ci bransoletkę, na której wesoło powiewają drewniane zawieszki? Jeśli otrzymujesz od niego drobiazgi zupełnie bez okazji, z całą pewnością daje ci do zrozumienia, że jesteś w jego życiu kimś ważnym.

Ujmuje cię w swoich planach

Może to zabrzmieć niecodziennie, ale kobieta, słysząc z męskich ust o wspólnych planach, doznaje uczucia ciepła w okolicy serca. Wspólne wakacje za pół roku? A może facet delikatnie sugeruje ci, że moglibyście wspólnie zamieszkać? Jeśli jesteś w jego planach (zarówno tych odległych, jak i niedalekich), możesz być pewna, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym.

Poza powyższymi oznakami istnieje też kilka niewerbalnych sztuczek, ewidentnie wskazujących na jego zainteresowanie twoją osobą. Odgarnia ci włosy z czoła podczas rozmowy? A może widzisz w jego oczach prawdziwą troskę o twoje bezpieczeństwo? To już są sygnały mówiące same za siebie.

Podobne artykuły